K čemu si pronajmout přepravní dodávku


Že existují půjčovny dodávek v Praze 5, ví již mnozí z vás, ale ne každý si je vědom, k čemu všemu se takový vůz vlastně hodí. Může se stát vaším spolehlivým partnerem v mnoha situacích:

Vyhazujeme pohovku a nakupujeme novou – tuto službu vám samozřejmě zajistí i stěhovací firma, ale nebude to zrovna nejlevnější. Máte-li dostatek sil a potřebujete se zbavit staré chladničky, pohovky, pračky a dalších větších předmětů, bez problémů je naložíte do nákladového prostoru dodávky, zabezpečíte je proti pohybu, aby se vůz nepoškodil, a šup s nimi na sběrný dvůr! https://www.krasnydvur.cz/

dodávka před domem

Vyklízení sklepní kóje či bytu – podobný scénář se odvíjí při vyklízení různých prostor počínaje bytem a konče garáží, sklepem či starou půdou. Tímto způsobem lze ušetřit za stěhovací či vyklízecí firmu několik tisíc korun.

Stavební materiál pro rekonstrukci domu – rozhodli jste se rekonstruovat dům vlastními silami a prostředky a nakupujete stavebniny v hobby marketech? Elektroinstalační materiál, barvy, nářadí a podobné drobnosti odvezete osobním autem, ale co taková rohová plastová vana, nové dveře, palubky, plovoucí podlaha, dlouhé koberce a další velká a těžká břemena? Dodávka je k tomu jako stvořená.

zaparkované dodávky

Vodácká výprava – dodávku nemusíte mít k dispozici jen pro práci. Můžete ji využít jako pohotovostní vůz a sklad bagáže na vodácké výpravě. Za vozidlo lze připojit na tažné zařízení i přívěs a můžete takto převážet i vaše plavidla.

Lyžařská výprava – dodávky lze pronajmout i v zimě, jsou výhodné i pro akci v zimě na horách, kdy se všichni přesouváte jen jedním vozem a stačí vám pouze jedno parkovací místo. Dodávka poslouží i jako pohotovostní a zásobovací vůz s potravinami na výletech na běžkách.

Cyklo akce pro více osob – v podobném duchu zorganizujete i dovolenou s více účastníky na cyklistických výletech. Kola se naloží na přívěs a dodávka typu mikrobusu pojme celkem devět osob i s řidičem.