Kombinace oblečení


Chcete vypadat dobře? Někdy je ta móda docela věda. A sladit se tak, aby prostě jednotlivé oblečení ladilo a slušelo ženě, někdy není vůbec jednoduché, a to obzvlášť v případě, že módě vůbec nerozumíte a je to pro vás něco jako Španělská vesnice. My se teď ale podíváme na to, jak můžete dodat šmrnc svému stylu a vybrat si hezké oblečení. Možná se vám moje rady budou zdát jako klišé, ale jsou pravdivé. Tak jdeme na to. Určitě znáte takový ten tip, že když si kombinujete outfit, měli byste vybírat spíše z jednobarevných kousků. Je to proto, že se lépe kombinují a lépe se to vymýšlí. A ještě jedna věc: zkuste zabrousit spíše do barev jako je černá a bílá – ta se hodí ke všemu.

s

Takže si vezměte třeba bílé silvini kalhoty a k tomu modré tričko, tenhle outfit vás krásně rozjasní a vy budete za hvězdu, to vím na sto procent. Pokud nerozumíte módě, určitě máte v okolí někoho, kdo ji rozumí. Může to být kdokoliv: sestra, maminka, babička, ale nebo taky nejlepší kamarádka. A pokud nikoho takového nemáte, tak vám nezbývá nic jiného než se obrátit na nějakého placeného specialistu, který módě rozumí a všechno by vám vysvětlil. Anebo můžete vyhledat nějaké rady a videa na internetu.

s

Nemusíte se bát, protože časem se taky naučíte kombinovat kousky ve vašem šatníku. Důležité je si něco o tom načíst a chtít se o tom dozvědět více. Žádný učený z nebe nespadl. Ani já jsem módě příliš nerozuměla. Ale měla jsem docela velké štěstí v tom, že moje mladší sestra se vyzná jak v líčení, tak i v outfitech, takže mi poradila, abych nechodila jak hastroš a aby mi to slušelo. A stal se ze mně úplně nový člověk a nosím úplně jiné oblečení, než před dvěma roky. Ale to bude asi tím, že se o to zajímám a že jsem se prostě o módě chtěla něco více naučit a zjistit… Máte to také tak? Tak se snad něco dozvíme.