Poškození mobilu


Někdy mívám pocit, že to výrobci dělají schválně. Já si to například hlídám a nikdy jsem neměl mobil v kapse kde mám klíče. Navíc je tam nosím jen zcela výjimečně, většinou je mám na karabině na poutku. Mobil nosím ve zvláštní kapse, měkčené, a přesto se po nějakém čase škrábance objeví. Nevím, kde se tam berou.

Chránit si svůj mobil otisky prstů a všelijakými hesly, ale nedat mu obal na tělo je skutečně podivné jednání. Obsah si chráníme a povrch ne? Ale to už je každého věc. Ovšem poškrábaný displej nebo odřené tělo je prachbídnou vizitkou majitelovou.

mobilní telefon

Proti škrábancům a oděrkám se lze bránit poměrně úspěšně. Jenomže je třeba vědět jak. A to je věda, což? Inu každý ví, že displej se chrání tenkou fólií. nebo o něco málo tlustším plexisklem a zadní zase část krytem. Ty se vyrábějí jak na běžícím pásu. A dokonce je možno si vybrat barvu a motiv. To tak trochu dělá z každého mobilu určité specifikum.

Kryty jsou samozřejmě vyráběny z různých materiálů a na různé tvary mobilů. Někdo si myslí, že jsou všechny stejné, ale není tomu tak. Jiný je kryt na mobil firmy XY a jiný je kryt na iphone značky AB. Každý má své specifické rozměry. Ne, že by se nedal nějaký jiný napasovat ne ten, na který nepatří, ale to už nebude ono. Vždy je lepší originál, protože „sedne“ a nemá uvnitř žádnou vůli a tím i náchylnost na poškození při pádu. Protože to je jeden z hlavních úkolů krytů na iphony.

mobilní telefon

Není složité si takového něco obstarat, protože obchodů je všude dost. Ale proč běhat mezi lidmi a čekat ve frontě, když to jde i jednoduše, pěkně z pohodlí domova. Není nad to sedět ve svém oblíbeném křesílku, mít kávičku u ruky a objednat si požadovanou věc na internetu. Je totiž fakt, že je tu na výběr přece jen větší klid a nemusí se spěchat. Ni nemám pravdu? Takže klikněte na odkaz v tomto článku a můžete si začít vybírat.