Precizní vestavěné skříně


Uspořádat věci v domácnosti je někdy poměrně náročné. Různá řešení hledáme ve velkých prostorách, ale pokud je podlažní výměra menší, je to trochu větší oříšek. Chtěli byste mít všechno hezky uhlazené, schované a příjemně uspořádané tak, abyste nemuseli denně hledat věci po různých koutech? Pokud chcete věci uchovat v čistotě a hezky uspořádané, jistě vás osloví vestavěné skříně Praha Sten-skrine.

Pohodlí a pořádek

Naše firma je totiž spolehlivá a s dlouholetou tradicí, díky čemuž umíme navrhovat i atypická řešení a vždy hledáme pro zákazníka tu nejschůdnější variantu. Dáváme si záležet i na nejmenším detailu a maximálně dbáme na vašich přáních. Budete chtít vestavbu do chodby, ložnice nebo třeba do šatny? Rádi byste ji zakomponovali do obývacího pokoje tak, aby byla součástí i knihovna? Není v tom nejmenší problém. Společně se pustíme po zaměření do tvoření 3D návrhu, abyste měli jasnou představu, o čem hovoříme a mohli si přesně říct, co byste chtěli upravit, přesunout nebo úplně změnit. Spolu s návrhem vytvoříme také cenový propočet, který budeme samozřejmě přizpůsobovat vašemu zadání.

Uspořádané skříně

Klademe důraz nejen na design, ale samozřejmě je pro nás na prvních příčkách kvalita materiálu, protože díky kvalitnímu materiálu se můžeme za výrobek zaručit. Co se týká samotného zaměření nebo montáže již hotového výrobku, máme na vše vlastní lidi, kteří mají s takovou prací opravdu letité zkušenosti a máme tak jistotu, že u vás proběhne vše v pořádku. Za důležitou součást své práce považujeme individuální přístup, protože víme, že každý jedinec potřebuje trochu jiný přístup, každý má jiné představy, a proto se snažíme vyjít maximálně vstříc. Pokud byste chtěli vidět naši práci, neváhejte si projít galerii hotových zakázek, kde se můžete určitě inspirovat – a to nejen v provedení, ale například v různých kombinacích dřeva, skla či zrcadel. Můžete načerpat inspiraci ohledně materiálu, vzoru a mnohého dalšího.