Pro moderní domov


Bydlení si pořizujeme a zařizujeme tak, aby nám vyhovovalo nejlépe až do důchodu. Jenže někdy nám život přináší nečekané změny. Potom se musíme stěhovat za příbuznými, za prací nebo se musíme starat o více nemovitostí v rodině. Nečekaně můžeme mít i děti i když je předtím neplánujeme. Také můžeme onemocnět nebo přijít k úrazu, a toto všechno jsou situace, kvůli kterým nám může současné bydlení přestat vyhovovat.

obývací pokoj

Někdo to bere tak, že jednodušší je se přestěhovat
Najít novou nemovitost,na kterou budeme mít dostatek financí a nebo která bude hned volná k nájmu je někdy běh na dlouhou trať. I proto část lidí volí variantu předělání stávajícího bytu či domu podle současných potřeb. Možná si říkáte že na tom přece nic není. Jenže předělat bydlení často neznamená jen vymalovat a koupit nový nábytek. Velmi často je to o tom zcela změnit dispozici. To znamená i předělat vodovodní trubky, odpad, elektřinu a topení. A to si málokdo uvědomuje. Právě předělávání těchto věcí je časově a finančně náročnější než by se na pevné pohled mohlo zdát.

Interiérový designér Praha Bydesign.cz je tu od toho, abyste mohli mít bydlení kompletně předplatné v co nejkratším čase. Zabýváme se nejen estetickou stránkou, ale především tou funkční. Proto pokud chcete mít nové bydlení, je dobré spolupracovat s designéry, kteří vám navrhnou po designové stránce to co chcete, a co bude zároveň i praktické. Na dané místo se musíme vždy jet podívat, abychom věděli, co nás zhruba čeká.

kuchyňská linka

Máme dodavatele
Některá studia se zabývají jen návrhy, ale my vám dokážeme návrh předělat do skutečnosti. Spolupracujeme s celou řadou řemeslníků a mám mnoho dodavatelů materiálu, takže pokud si u nás vyberete nějaký návrh, velmi brzy v něm můžete bydlet. Design není jen o barvách nebo módních trendech, ale i o funkčním řešení pro celou rodinu.