Tvorba webových aplikací a stránek


Začínáte s podnikám, nebo jen potřebujete založit nějakou webovou stránku a nevíte jak na to? Existuje spoustu webových stránek, přes které si zdarma své vlastní webové stránky vytvoříte, ale máte tam jen omezený počet obrázků a jiného obsahu, který můžete nahrát. Proto je lepší si nechat vytvořit stránky od profesionálů. Michal Střelec je softwarový inženýr na volné noze. Na míru vytváří webové aplikace a informační systémy a nadále je provozuje a podporuje. Snaží se co nejvíce vyhovět potřebám zákazníků, takže webové stránky a aplikace jsou dělané přímo na míru, dle požadavků, které nejprve detailně analyzuje.

webové stránky online

Svým jménem ručí za kvalitu a profesionalitu. Při vývoji webových aplikací a informačních systémů a stránek používá jen takové softwary, které jsou ověřené a které slibují kvalitu, bezpečnost a dlouhodobou udržitelnost. Jaká je tedy tvorba webových stránek a aplikací od Michala Střelce? Jak již píše na svých stránkách, je to složitý proces, ale jeho výsledkem je udržitelná webová aplikace přesně na míru. Stránka či aplikace je vždy dostupná online a z jakéhokoliv zařízení! Určitě vás zajímá cena za tvorbu aplikace https://www.strelec.pro/napsal/tvorba-webovych-aplikaci.

dostupné z jakéhokoliv zařízení

Nejprve si pan Michal s vámi v několika kolech sedne, a vyslechne si vaše požadavky, aby poté mohl webové stránky a aplikace udělat přesně na míru. Až potom lze určit cenu za samotný vývoj webové aplikace. Pokud byste v průběhu tvorby webové aplikace nebo stránky něco měnili, cena se může lišit. Jak již ale bylo výše psáno, tvorbou webové aplikace to nekončí, daleko důležitější je proces po vytvoření aplikace či stránky, a to její provoz a údržba. Webová aplikace musí být totiž provozována na webovém serveru, takže nelze aplikaci či stránku jen nainstalovat do počítače, jak si někteří lidé myslí. Pokud byste měli zájem o vytvoření a následnou údržbu webových stránek od Michala Střelce, neváhejte ho kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Oba kontakty naleznete na stránkách www.strelec.pro.