Už chci bydlet


Vždycky jsem chtěla zažít takový ten pocit, když je třeba něco jenom moje, protože jsem také vždycky chtěla mít vlastní bydlení. Také jsem právě z toho důvodu bydlela u rodičů. I když mi bylo třicet dva let, jenomže hodně lidí se mi kvůli tomu smálo, že jsem maminčin mazánek a že moje máma má doma mama hotel, tohle jsem opravdu nechtěla řešit a moc mi to vadilo. Proto jsem si řekla, že mi asi doopravdy nic jiného nezbude než jít vážně bydlet do nějakého nájmu. Já jsem sice peníze měla, měla jsem také docela dost našetřené, ale mě se stále nechtělo vůbec bydlet v nějakém nájmu.

Peníze mám na bydlení.

Když pak můžu mít třeba hypotéku, jenomže jsem stále nevěděla, jak hypotéku získat. Byla jsem sama, neměla jsem partnera. Takže jsem opravdu pochybovala, že by mi třeba nějaká banka dala hypotéku, když jsem byla sama a byla bych vlastně samoplátce. Pochybuji, že by tohle mě prošlo, protože tady většinou bankám jde o to, že když vypadne jeden, ten, kdo splácí, tak potom je tady ten druhý, kdo to bude splácet za toho prvního. A já to chápu, že banka chce být samozřejmě pojištěná, protože splácet hypotéku se musí. A nejenom hypotéku, ale také jakékoliv úvěry anebo půjčky.

Hledejte hypotéku pořádně.

Moje maminka mi řekla, že pokud to myslím opravdu vážně, tak mám vyzkoušet americkou nebankovní hypotéku. O tomhle jsem už slyšela, ale stále jsem nevěděla, jestli tohle doopravdy existuje. Neměla jsem k tomu důvěru, tak jsem si raději zašla do banky a zeptala jsem se na nebankovní americkou hypotéku. Tam mi řekli, že se nemusím vůbec ničeho bát, že je to opravdu perfektní hypotéka, o kterou je v poslední době veliký zájem. Když se v poslední době rozmohl takový boom, kdy každý chce mít vlastní bydlení. Já se tomu vůbec nedivím. A tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám, když budu chtít vědět více informací o americké nebankovní hypotéce.