Chci svůj web!


Jak vytvořit efektivní webové stránky, aby zaujali vaší cílovou skupinu? Kolik vás takové založení bude stát? Kde stránky vytvořit a zvládnete to sami nebo máte využít online editory?

Jako první si řekneme, jaký je vůbec důvod mít vlastní webové stránky.

  1. Webové stránky jsou vlastně vaše vizitka. Váš web je vizitka vaší práce, kterou můžeme nazvat různé domácí výrobky, osobní blog nebo například jen informace a seznámení s vaší firmou.
  2. Nepřetržitý provoz. Tím že jsou webové stránky ve vašem vlastnictví máte jistotu, že můžete stránky neustále vylepšovat či zdokonalovat.
  3. Doména. V případě, že si koupíte doménu máte jistotu, že váš web najde kdokoli v jakémkoli vyhledávači.
  4. V případě, že váš web bude obsahovat i nějaké články budete mít větší úspěšnost webu, SEO články jsou totiž velmi oblíbené a populární. SEO článek zvládnete hravě naprat vy nebo si můžete nechat článek napsat od zkušeného copywritera.
  5. V případě, že budou webové stránky určené k prezentaci a seznámení s vaší firmou. Zajistíte si, že vaši klienti se dozví veškeré potřebné informace na jednom místě.

počítač

Na co bych myslet nejvíce při tvorbě nového webu?

Jako první je samozřejmě nejdůležitější určit si jasný cíl, co by měl web obsahovat, čeho se bude týkat a na co by měl ukazovat. Nové webové stránky by měly být především přehledné, srozumitelné a měly by zaujmout. Přemýšlejte stejně jako vaše cílová skupina (Ať už náhodný návštěvník nebo klienti) Při tvorbě webu si musíte položit otázku,, Zaujme to moje klienty a bude je tohle zajímat“? Použijte klíčová slova, díky kterým váš web bude daný prohlížet doporučovat. Pokud si nejste jistí, zda se jedná o správné klíčové slovo můžete použít online analýzu klíčových slov, které vám hravě se vším pomohou.

tvorba webu

Co je potřeba k vytvoření webu?

K vytvoření vašeho vysněného webu budete potřebovat především čas, abyste vše připravili tak, jak nejlépe umíte. Jako další si musíte určit, jak moc chcete, aby váš web zaujal vaše návštěvníky, podle toho se bude určovat cena za váš web. Design webu je velmi důležitý. První, co lidi zaujme, je totiž grafika a design webu. Takže prezentace a nějaký ten obrázek je váš krok k úspěchu. Jeden z velmi nejdůležitějších kroků je doména a schválení vašich stránek. Stránky si můžete nechat schválit online od jakéhokoliv webového odborníka. A díky doméně se vaše webové stránky dají do pohybu a prohlížeče je následně začnou doporučovat. Cena za vytvoření webu je cca 25 – 80 000 cena se odvíjí většinou od velikosti vašeho webu a do ceny je započítaná i doména. V případě, že si chcete vytvořit web online a zdarma můžete využít tvorbu webu Ostrava nebo například Webnode. Tvorba webu vám bude trvat přibližně 4 měsíce.