Půjčka se nedostane jenom tak


Není na světě jediného soukromého podnikatele, který by dokázal dlouhodobě prodělávat a současně se jeho firmě dařilo udržet se při životě. Soukromý sektor se liší od toho státního právě v tom, že tady tatíček stát za nikoho ze soukromníků jeho dluhy nezaplatí a nepostará se mu o živobytí. A tak se musí podnikatelé snažit, aby prosperovali. Stůj co stůj. A když to z nějakého důvodu nevychází tak, jak by tomu mělo být? Pak se zkrátka berou podnikatelské půjčky, díky nimž se dají přečkat i komplikovaná období, v nichž se dost nevydělává a třeba i prodělává.

jedna mince

Ale podnikatelské půjčky nejsou dokonalé. A nikdy takové ani nebyly a ani nebudou. Vždycky u nich platí, že je dostanou jenom bonitní žadatelé, tedy podnikatelé, kteří mohou nezpochybnitelně dokázat, že půjčené prostředky patřičně splatí. A není těžké si domyslet, jak těžko se právě tato schopnost dokládá těm, kdo neprosperují.

Takže podnikatelé obcházejí v těžkých časech banky, ale ze všech je obvykle vyprovodí a nikde jim půjčku neposkytnou. Záznamy v registrech dlužníků v kombinaci s nízkými nebo dokonce scházejícími zisky dokážou zhatit všechny naděje. A jak potom podnikání udržet při životě?

spousta peněz

V celé řadě případů se našlo a nalézá už jenom jedno jediné řešení. A tím je hypotéka bez registru od nebankovní společnosti. Ta se totiž poskytuje komukoliv z podnikatelů, včetně pomalu beznadějných případů. A důvod, proč je tomu tak, je prostý. Kdo chce nebankovní hypotéku, musí za ni ručit nemovitostí, o kterou by v případě nesplácení mohl přijít, a tím pádem je tu splácení zaručené. A nic nebrání tomu, aby ten, kdo to potřebuje, dostal k dispozici právě tolik peněz, kolik pro svůj byznys potřebuje. A tím jsou nebankovní hypotéky nenahraditelné. Kdyby tu nebyly, kdo ví, kolik podnikatelů by zcela zbytečně zkrachovalo kvůli dočasné finanční tísni.