Fotky a lidé.


Kolik rodinných obrazů doma máte, Je to víc jak deset nebo jste jedna z těch rodin, která nelpí na společné fotografie a obrazy rodiny. Každý člověk i jedinec má na vybranou a je to pouze na něm, jestli di doma něco pověsí nebo ne. Je velmi zajímavé, jak jsou lidé rozdílní. Jeden druh lidí milují fotografie a jsou schopni je mít doma všude. Někteří lidé si nechávají udělat například i jednu celou zeď, kde je jedna fotografie vedle druhé a tato monumentální zeď vykresluje jedinečnost a čas, kdy se členové rodiny stali párem a pak šli společnou cestou, kde přibývali potomci, nemovitosti a tradice. Takové zdi můžete vidět u spousty lidí, ale není to zvykem u všech.

fotoobraz koláž

Někteří se od celé zdi uchýlí jen k vytvoření fotoobrazu koláže. Je to více fotografií na jednom místě, ale je to vyhotovené tak, že je to všechno vytištěné na plátně nebo jiném materiálu a fotografie nejsou jen poskládané, jak je to u celých stěn z fotek. Daleko lákavější volbou jsou lidé, kteří si nechají udělat jen větší obrazy, kde se stalo něco závratného. Například svatební den, narození dítěte nebo postavení vlastního domu. Takové životní etapy, jsou pro lidi důležité.

fotoobraz koláž

Není to nic přeplácaného jako u první zmínky lidí a má to něco krásného do sebe. Pak je tu třetí skupina lidí, kteří nejsou na to, aby vystavovali jakékoliv fotografie, a mají je raději uložené v albu, kde se na ně nepráší a jednou za rok se na ně podívají. Proč je mít na očích každý den, když nemusíte. Mít sem tam jednu fotografii na stolku nebo na komodě v obývacím pokoji není nic strašného a nikdo vás za to neodsoudí. Poslední skupinou jsou lidé, kteří fotografie vůbec neuznávají a nemají tendenci, ani žádné tisknout na tož nějaké dělat. To je ovšem opravdu malá skupina lidí a většina je ráda za společné chvíle, na které mohou vzpomínat.