Nové bydlení na klíč


Balet v rodinném domě je sen mnoha lidí, kteří touží po naprostém soukromí a po maximu možností vyžití. V bytě si těžko užijete práce a odpočinek na zahradě a právě ta mnoha lidem v bytě chybí. Jestli také zatím žijete v bytě ale sen o vlastním domě vás zatím neopouští, prohlédněte si naši nabídku rodinných domů. Stavíme typové zděné domy a dřevostavby – jsme stavební firma – rodinné domy u nás začínají na třech milionech korun.

nový dům

Záleží co si vyberete
Stavíme především přízemní bungalovy, které jsou už mnoho let velice populární. Většina z nich má půdorys ve tvaru čtverce nebo obdélníku, ale připravili jsme i půdorys do L, který zaujme každého, kdo hledá něco jiného. Všechny typové projekty můžete vidět na našem webu, kde si můžete prohlédnout nejen půdorys, ale i exteriér a návrh interiéru. U každého projektu je možné po shodě změnit barvy nebo druh střechy či oken.

Co všechno v domě je?
Každý dům se dodává v určitém standardu. Jakmile si nějaký vyberete a nechcete žádné změny, můžeme se pustit do práce, abyste měli v ruce klíče od dokončeného domu co nejdříve, můžeme pro vás vyřídit i stavební povolení. Ve všech domech najdete moderní technologie, které vám pomohou snížit náklady za vytápění a dokonce i za elektřinu. Jsou v nich totiž solární panely i tepelné čerpadlo, a díky tomu se vaše účty sníží na minimum.

stavba domu

Naše domy jsou kvalitní a stavíme je po celé republice. Používáme moderní technologie a můžete se těšit na moderní design, který se vám hned zalíbí. V domech je všechno k nastěhování, jen si musíte sami sehnat kuchyňskou linku, kterou necháváme na výběru našich klientů. Do domu se můžete stěhovat už za pár týdnů – pokud si vyberte dřevostavbu. Toužíte-li po zděném domě, bude pro vás lepší právě zděný dům, který ale bude zhotovený později z důvodu technologické náročnosti.