Hledáte parťáka pro život?


Mnoho lidí má problém smířit se s tím, že jejich milovaný pejsek už nežije. Je to normální, stejně jako je normální chtít potom nového pejska, díky kterému zapnete na bolest. Někteří lidé jsou celý život věrni jednomu plemeni, ale jsou i lidé, kteří touží po tom poznat jich více. Potom hledají, jaký pejsek by pro ně byl nejlepší. Obvykle se lidé bohužel řídí jen vzhledem, ale u zapomínají na další věci jako je povaha psa, časové a finanční možnosti nebo třeba na výživu.

pes akita

  • Jak vybrat psa?

Každý budoucí majitel psa by si tuto otázku měl rozhodně položit. https://www.koberce-breno.cz/tipy-jak-polozit-koberec Jde totiž o to abyste si vybrali vhodného psa do vašich domácích podmínek. Není dobré si vybrat psa jen podle vzhledu, ale je nutné vybrat psa opravdu podle vašich možností. Mnoho psích plemen totiž vyžaduje spoustu času, pravidelný výcvik a potřebují hodně jídla. Na to mnoho lidí zapomíná. Výsledkem je pak to, že si vyberou psa podle vzhledu, na kterého nemají čas, a pes je potom nezvládnutý a může někomu ublížit. Na výběr psa dbejte hlavně v případě že máte malé děti, pro ně může být nezvládnutý velký pes smrtící hrozbou.

akita inu

Ideální pes do rodiny je akita inu. My jsme vyhlášená chovatelská stanice známá na celém světě. Chováme jen čistou japonskou linii, která je velmi vyhledávaná. Pravidelně máme štěňata akita inu na prodej, a pokud byste o nějaké měli zájem, stačí se podívat na náš web, kde pravidelně aktualizujeme informace z naší chovné stanice. Proč si vybrat psa vždy jen ze stanice? Protože má doložený rodokmen, má všechna zdravotní vyšetření, je čipovaný, dostanete průkaz původu, 100% zdravého jedince vhodného k uchovnění a také vás nebudou čekat nepříjemnosti v podobě nečekaných zdravotních problémů. Akita je skvělý pes, který si dokáže ubránit svoji rodinu, ale zároveň je velmi přítulný a hravý. Je čistotná a nepotřebuje tolik času. A to nejdůležitější – miluje děti.