Sildenafil versus přírodní léky na erekci


Oral Jelly Sildenafil 120 mg se těší velké pozornosti veřejnosti zejména díky dobře propracované reklamní kampani. Tato látka je nabízena mužům pro posílení erekce, ovšem ti z vás, co dáváte přednost přírodním medikamentům, byste se měli mít na pozoru. Sildenafil, obsažený ve Viagře, Kamagře a dalších přípravcích na posílení erekce, je syntetická látka vyrobená v laboratoři, nemá nic společného s přírodní léčbou, a to je již samo o sobě varovným signálem.

rozsypané tablety

Žádnému člověku se dosud nepodařilo překonat, ba ani dotáhnout se na schopnost obsáhnout všechny děje v organismu, což se také projevuje v dlouhém výčtu vedlejších účinků většiny syntetických léků na trhu. Sildenafil není výjimkou a užívat jej bez lékařského předpisu je značné riziko. Již dva muži z naší země zemřeli po aplikaci Viagry, podané bez lékařského posvěcení, můžete se o tom dočíst v médiích a není to hoax.

syntetické léky

Co byste však také měli vědět, je fakt, že tyto přípravky se nezabývají příčinou vzniku erektilní dysfunkce, řeší pouze následky. Přitom odhalení příčiny je vždy základ každého lidského počínání, a to nejen v medicíně. Jestliže si odmyslíme některé vzácné anomálie, například chirurgické zákroky, nádory nebo úrazy, většinou za erektilní dysfunkcí stojí stres a nesprávný jídelníček. Zejména konzumace alkoholu, bílá mouka, rafinovaný cukr a červené maso a uzeniny.

Jestliže sečtete nevhodnou stravu s chronickým působením stresu, a necháte tyto vlivy působit delší čas, v horizontu měsíců až let, můžete si přivodit řadu civilizačních onemocnění. A co se týče rekce, ta ochabuje zejména díky nadměrnému výskytu stresových hormonů a nedostatečné buněčné výživě z nekvalitních potravin.

Chcete-li tedy řešit onu příčinu, nakupujte potraviny v prodejnách zdravé výživy, odstraňujte ze života stres a vypomáhejte si vhodnými přírodními léky, například bylinkami z kategorie adaptogenů, kam patří například Ženšen nebo Kotvičník zemní.