Starejte se o svůj telefon


Mít vybroušený a nejnovější telefon je skvělé, když do něj investujete a jste s ním spokojeni, neznamená to totiž všechno. Je potřeba se také o něj dobře starat, zejména, pokud máte tendenci často pouštět věci na zem – a dejme si ruku na srdce, často se nám stává, že třeba upustíme telefon na betonu nebo v koupelně na dlaždičkách a je to nepříjemné mrzení, když ho zvednete a náraz je na něm ihned viditelný a máte okamžitě pavouka přes celou obrazovku. V takových případech se opravdu vyplatí, pokud máte na telefonu ochranné sklo a ještě lepší je, když ho máte v silikonovém obale.

kryt

Ano, můžete namítat, že obaly často žloutnou a vypoví svou službu po krátkém čase. Ale můžete si z nich udělat takový malý doplněk, můžete je totiž střídat podle nálady nebo třeba podle toho, jak jste ten daný den oblečení nebo na jakou příležitost se chystáte jít. Třeba na ples či na jinou okázalou akci to bude chtít něco třpytivého, ještě pokud víte, že budete mobil často vytahovat, abyste fotili nebo dělali třeba nějaké promo na sítě. Pokud je používání mobilního telefonu vaší doménou každý den, zejména z pracovního hlediska, určitě bude působit lépe, pokud to bude nějak vypadat.

obal

Pokud máte rádi telefony od Apple a jeden z nich vlastníte, pořiďte si iphone 11 kryt nebo kryt na jakýkoliv další model za hubičku! To vám dovolí si jich právě pořídit vícero, abyste je měli takzvaně na „střídačku“. Je to také skvělý dárek třeba pro někoho z vašich blízkých, pokud nevíte, co byste jim pořídili jako dárek k nějaké příležitosti. Skvělými doplňky k mobilnímu telefonu jsou také ochranná skla nebo USB kabely na nabíjení nebo držáky do auta, protože co si budeme, ti, co jezdí každý den autem rádi tyto věci uvítají. Nakupte na internetovém obchodě iPouzdro.cz, kde seženete v duchu tohoto sortimentu leccos a za skvělé ceny.