Potřebujete vybrat kočárek?

Otázka výběru kočárku pro miminko může být zapeklitá. Na trhu je mnoho výrobců, kteří nabízí svoje kočárky. Co rodiče, to jiné požadavky na kočárek. Jeden by ale měli mít společný – a to maximálně bezpečí a komfort pro miminko. Novorozenec tráví v kočárku poměrně hodně času, a tak by měl být pohodlný. Zejména pro letní miminka by měl nabízet dostatek možností jak do hluboké korby vehnat čerstvý vzduch tak, aby miminko nefouklo. Novorozenci jsou totiž náchylní na onemocnění, stačí chvilka nepozornosti a vaše dítě má zánět středního ucha nebo kašel. Dnes se třísky odvětrávají pomocí zipu, který je uchycen nad úrovní horní části korby. Díky tomu na miminko netáhne.

šedý kočárek

Jaký máte cenový strop?
Před výběrem kočárku byste měli zjistit, kolik peněz za kočárek chcete dát. Jsou rodiče, kteří nemají problém za kočárek zaplatit i 50 tisíc, ale je to skutečně potřeba? Jde především o design a značku, ale podstata zůstává stejná – odvezete v něm dítě z bodu A do bodu B. Kočárek by měl mít dostatečně velkou hlubokou korbu kam se v pohodě vejde miminko i v kombinéze a se zimním fusakem.

fialový kočárek

Nejdražší není nejlepší
U mnoha výrobků platí že se vyplatí investovat do dražších kusů, protože je to na kvalitě poznat. U kočárku toho moc nepoznáte. Téměř všechny kočárky v různých cenových relacích dnes nabízí pevný kočárek s velkými koly, výškově nastavitelnou rukojeť i dostatečný sortiment co se týče doplňků. Nejlevnější kočárky dnes koupíte za cenu méně jak 10 tisíc korun. Totéž platí i pro kočárky EURO-CART https://www.maxim-kocarky.cz/kategorie-produktu/kocarky/euro-cart/
, které se vyznačují moderním designem, kvalitou zpracování a i přes svou nízkou cenu vám nabídne spoustu krásný barevných kombinací a provedení. Pokud i vy aktuálně řešíte otázku nákupu kočárků, určitě se zastavte u nás. Náš sortiment obsahuje nejen kočárky a autosedačky, ale i sportu dalšího dětského zboží.