Trápí vás nefunkční erekce?


Naše civilizace se dlouhodobě potýká s nadváhou a obezitou. Nezdravá strava, dokonce i kouření a alkohol mohou být důvodem, proč vaše erekce nefunguje. Nepomáhá jí ani kouření, návykové látky, a spolehlivě ji dokáže ztížit stres a nekvalitní spánek. Na erekci a její kvalitu má vliv spousta okolností, které můžete změnit jen a jen vy svým přístupem. Soud na sobě pozorujete že vaše erekce dávno není co bývala, může být původ právě v některé z těchto věcí. Nejlepší je nechat se vyšetřit u lékaře, což je ale většinou problém protože muži se s intimními problémy nesvěřují rádi.

sexy pár

Vyloučení vážného onemocnění je skvělá zpráva, protože můžete začít pátrat po dalších příčinách a také po řešení nastalého problému. Ani vaše partnerka nebude příliš nadšená, když najednou dojde ke snížení četnosti styku na nulu. Ženy moc dobře poznají že muž má problémy s erekcí, takže jediným řešením, chcete-li si zachovat vztah, je vyřešit příčinu a také následky.

Neodpírejte si ho
Byli jste i po mnoha letech společného soužití zvyklí že se na sebe vrhnete sotva se večer vidíte a teď je s tím konec? Nemusí to tak být napořád. Stačí si najít produkt, který vám s erekcí pomůže. Většina mužů automaticky sáhne po Viagře, což je světoznámý lék na erekci. Je ale k dostání jen na základě lékařského předpisu. A právě ten spoustu mužů odradí a tak se i nadále trápí s nefunkční erekcí.

obřezaný banán

Kamagra 100 je alternativní lék, který je volně dostupný a koupíte ho i na internetu. Má podobné složení jako Viagra, ale nemusíte kvůli jejímu nákupu chodit k lékaři. To oceňuje každý muž, který se nechce nikomu svěřovat s tím že jeho penis ho neposlouchá. Potěšte nejen sebe ale i svou partnerku tím, že začnete užívat preparát, díky kterému se budete opět moci milovat tak jak jste byli zvyklí. Stačí pár kliknutí a za pár dní máte doma tento malý zázrak.